תכנון מערכות חשמל, תאורה ותשתיות

  1. ראשי
  2. תכנון מערכות חשמל, תאורה ותשתיות

מערכת החשמל בכל פרוייקט הינה מערכת משולבת ומאתגרת, אשר משלבת בתוכה מספר רבדים כגון: מרכזי אנרגיה, חדרי שנאים, יחידות מיתוג, לוחות חשמל, גנרטורים, מערכות אל פסק, מעליות, מיזוג אויר, תאורה, תקשורת ומנ"מ.

על מנת לייצר תכניות המהוות בסיס לתהליך העבודה, אנו נדרשים כצוות תכנון ללמוד באופן קפדני את הדרישות, הציפיות, המגבלות, הבעיות ואתגרי הלקוח וכן לסנן, להציע ולשלב מספר אובייקטים הקשורים לפרוייקט בו אנו עוסקים.

במהלך ישיבות העבודה, אנו מציגים את המידע הטכני והתפעולי  הקשור לפרוייקט. אנו יוצרים קשר עם רשויות כגון חברת חשמל, בזק, הוט, סלקום, פרטנר על מנת להגיע לתפעול אופטימלי של הפרוייקט.

בסיום התכנון, הלקוח מקבל סט תכניות עבודה לביצוע, אומדן כספי לעלויות הפרוייקט ומפרט טכני אשר תואם את חוק החשמל ותקנותיו.

במהלך הפרוייקט, בפרט במבני ציבור ורשויות מקומיות, אנו כיחידת התכנון יוצרים קשר עם הנציגים אשר יקבלו את המתקן לאחזקה, מציגים את הפרוייקט, למדים מנסיונם הרב של בעלי התפקידים כגון: מחלקת חשמל, תאורה ואחזקת מיבנים, וע"י כך גורמים לקבלן/ליזם לקבל את מבוקשו.

יחידת  התכנון שלנו מורכבת ממהנדסי חשמל בעלי נסיון רב ועשיר ושרטטות מקצועיות.

הפרויקטים אותם אנו מתכננים רבים ומגוונים:

תכנון שכונות: כדוגמת גבעת המטוס בירושלים, שכונות בעמנואל, אבני חפץ, פסגת זאב ירושלים, קרית אונו ועוד.

תכנון מבני חינוך: בתי ספר, גני ילדים, מעונות יום, כבישים עירוניים ובינעירוניים, איצטדיונים, מגרשי ספורט, מבני ציבור, נתצ"ים, בנייני מגורים, דירות יוקרה, בתים חכמים ועוד.

פרויקטים

תפריט
נגישות